Pomimo trudnych realiów pandemii i nowej (nie)normalności, w Tamaamkowie staramy się zachować hart ducha. Minione tygodnie obfitowały w szczeniaczkowe pożegnania – dzieci z miotu V z przytupem przeniosły się do swych nowych Rodzin, wnosząc w ich życie piegowaty galimatias ze wszystkimi jego odcieniami 😉

Wszystkim nowym Opiekunom i członkom Tamaamkowej rodziny życzymy wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze na tej – wspólnej już – drodze w ekscytujące nieznane!

Z dumą prezentujemy:
Panowie kawalerowie – VISCOUNT FOR HIRE Tamaam „Weles”, VICTORY CONDITIONS Tamaam „Louis”, VICTORY DANCE Tamaam „Vincent”, VISCOUNT VAGABOND Tamaam, VISION OF THE FUTURE Tamaam „Vincenzo” oraz jedna czarniutka panna rodzyneczka – VICTORINE Tamaam, vel. Inka, vel. Hanusia 😉


W niektórych państwach powoli powracają imprezy kynologiczne…. wciąż z pewną nieśmiałością i w zaostrzonym rygorze sanitarnym. Wyprawy wystawowe bardziej niż kiedykolwiek wymagają obecnie odwagi, fantazji i ze względu na biegi ringowe w maseczkach – niezrównanej kondycji płuc (uff….).

W tej oto nowej rzeczywistości dzielnie zaprezentowała się TENDERNESS Tamaam aka „Asia”, biorąc udział w czterech wystawach organizowanych w Słowenii – Alpe Adria Winner – z następującymi wynikami: 4x JCAC, 4x JBOB, Alpe Adria Winner, Młodzieżowy Champion Słowenii.

Sędziowali:
6/8 NDS Sempeter I: Mrs Sinko Kupriyanova (SLO)
7/8 IDS Sempeter II: Mr Sinko (SLO)
8/8 IDS Vrtojba I: Mr Rajic (SLO)
9/8 IDS Vrtojba II: Mrs Sterguljc Krusic (SLO)

Serdecznie gratulujemy Debby i Asi, kibicujemy Wam niezmiennie.
Sami jednak z utęsknieniem czekamy na powrót do – względnej choćby – normalności zanim podejmiemy jakiekolwiek decyzje dotyczące dalszych planów wystawowych.