Z nadzieją czekamy na majowe szczenięta!
Otworzyliśmy listy rezerwacyjne, w związku z czym osoby poważnie zainteresowane Tamaamkowych maluszkiem serdecznie zapraszamy do kontaktu TELEFONICZNEGORodzice szczeniąt urodzonych w naszej hodowli zawsze posiadają doskonałe wyniki badań, udokumentowane odpowiednimi certyfikatami.

Jeżeli z naszej witryny czerpiecie Państwo informacje o angielskich springer spanielach i zamieszczone tu artykuły uznajecie za pomocne – prosimy, pamiętajcie, że to tylko tzw. ‚wierzchołek góry lodowej’, a nasza wiedza empiryczna i teoretyczna przyda się jeszcze nie raz po pojawieniu się w domu małego Piegusa.
TYLKO nasze szczenięta obejmujemy opieką od kołyski przez wszystkie kolejne lata i tylko dla ich Opiekunów pozostajemy zawsze do dyspozycji.

Osoby zainteresowane podzieleniem życia z małym Tamaamkiem zapraszamy do kontaktu.

Nie posiadamy szczeniąt bez rodowodu.
Do ich pielęgnacji i wychowania dokładamy wszelkich starań.
Karmimy najlepszymi karmami.
Mądrze oswajamy z otaczającym światem.
Zawsze pozostajemy do dyspozycji Opiekunów naszych piegowatych dzieci.
Hodowlę opieramy na wieloletnim doświadczeniu, bazując na najlepszych europejskich liniach hodowlanych.
Szanujemy swoją pracę, a nade wszystko – szanujemy żywe istoty, które niejako powołujemy na świat.
Jesteśmy za nie odpowiedzialni.
Dlatego też szczenięta z naszej hodowli mają swoją cenę, która zwykle nie podlega negocjacjom.

Ze względu na typowo domowy charakter naszej hodowli oraz ograniczoną liczbę miotów (przeważnie 1 – maksymalnie 2 w ciągu roku) listy osób oczekujących są zazwyczaj dość długie. Osoby zainteresowane związaniem swego życia z naszym szczenięciem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i ustalenie terminu wizyty w tamaamkowych progach.

Nasze szczenięta dorastają wśród nas, otoczone troskliwą opieką, poddawane prawidłowej socjalizacji – z dorosłymi, dziećmi, zwierzętami domowymi. Dom opuszczają najwcześniej w okolicach 8 tygodnia życia – zaszczepione, odrobaczone, z metryką wydaną przez Polski Związek Kynologiczny, wystawionym przez lekarza weterynarii świadectwem zdrowia oraz wyposażone w szczenięcą wyprawkę i komplet informacji, o których „każdy właściciel springera wiedzieć powinien”.

Chętnie służymy stałą pomocą i radą w zakresie wszelkich springerkowych zagadnień.
Zapraszamy także na zabiegi pielęgnacyjne i przygotowawcze do wystaw.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do uprzedniej lektury poświęconych rasie opracowań naszego autorstwa.