Jako że sezon urlopowy w pełni – jak na rasowych wczasowiczów przystało – wytrwale pracujemy nad opanowaniem zdolności bilokacji, usiłując pojawiać się w przynajmniej dwóch miejscach jednocześnie 🙂
Zarówno Nutelka, jak i sama Matka Natura okazały się tym razem dość wyrozumiałe, ofiarując nam cały jeden dzień na spakowanie walizek i zaplanowanie podróży niemal na północ Anglii. Spotkanie pary młodej przebiegło w hmm… sprzyjającej atmosferze, a zatem ośmielamy się mieć nadzieję!

Zapraszamy do odwiedzenia podstrony >>> planowane szczenięta <<<

Z całego serca dziękujemy Trudy i Davidowi (hod. Beresford) za – jak zawsze – przemiłą gościnę i wspaniały czas, który spędziliśmy w Anglii. Pomimo trudów dalekiej podróży – tak dobrze jest wracać do znajomych domów i ludzi, z którymi łączy nas wspólna pasja, ale nade wszystko – nić przyjaźni.


21 lipca 2013 – dzień po powrocie z Angli wybraliśmy się na pobliską wystawę psów myśliwskich w Legnickim Polu, którą z przyjemnością zapisujemy w pamięci jako bardzo udany dzień.

CH ELITE SENSATION Tamaam „Pippi” otrzymała kolejne CWC, zostając Najlepszą dorosłą Suką w Rasie, przekazując tym razem palmę pierwszeństwa naszej najmłodszej nadziei hodowlanej.

Niespełna 10-miesięczna GINGER ROGERS Tamaam „Malinka” zadebiutowała bowiem w klasie młodzieży z wynikiem: dosk.1, Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior, BOB, BIS-3 Junior, Best in Group i wreszcie Best in Show-3.

Dziękujemy sędziom: p. Leosowi Jancikowi (BOB + BIS) oraz p. Aleksandrowi Skrzyńskiemu (BIG + BIS Junior) za docenienie naszych piegowatych  dziewczyn i wszystkie komplementy pod ich adresem.